Medieval World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Lumea Medievala te asteapta!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Subsemnata x-culescu color

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 04/06/2009

Subsemnata x-culescu color Empty
MesajSubiect: Subsemnata x-culescu color   Subsemnata x-culescu color EmptyJoi Iun 04, 2009 4:12 am

Nevoia de a relationa e ceva obisnuit la fiintele umane, odata cu ea apare si curiozitatea ceea ce sincer ma lasa rece, dar de nevoie ma voi prezenta.
Ma numesc Elizabet Calyope/Whiteangels/White Existence[presupun ca ati descoperit apa calda cu aceasta minunata informatie, nu?] Am treisprezece ani, aproape paisprezece defapt. Stau in...ei bine stiti si voi pata aia colorata mare de pe harta intitulata "Bucuresti", cautati-ma cu lupa, Ma veti gasi intr-un colt, probabil printr-un atelier de modelaj. Sincer cateodata ma intreb de ce naiba nu o fac gri cu multe pete negre. E atat de gri si jegos orasul ca-mi provoaca sila. Well mai sus am pomenit ceva de una telier de modelaj, de ce? Pentru ca e una din cele mai mai pasiuni ale mele. Este al doilea lucru preferat pe langa pian. Pe locul trei cred ca va dati seama ca e scrisul si restul au o ordine pe care nu am gandit-o inca. Ca tot am poemnit de drogul si pasiunea mea principala "muzica" asculta deobicei : clasica, rock si hip-hop underground. Insa de cele mai multe ori ascult ce-mi vine in clipa aceea. Alte informati? Sunt schizofrenica din punctul meu de vedere si ma invart in jurul a trei culori defapt doua nonculori si rosu. Imi place mai mult ploaia si desigur imi place noaptea. Imi place sa privesc in intuneric orasul de pe un bloc. Intrebari?
Sus In jos
Malfoy Roran James

Malfoy Roran James


Numarul mesajelor : 292
Data de inscriere : 04/06/2009

Subsemnata x-culescu color Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu color   Subsemnata x-culescu color EmptyJoi Iun 04, 2009 4:14 am

Morning Calypso.
Stii ca nu ma mai obosesc sa-ti fac polologhia obisnuita, un an jumatate de facut RPG impreuna m-a cam lamurit.
Esti aici dinaintea mea, insa oricum welcome.
Have fun, as much you can.

P.S. grabeste-te cu texte noi.
Sus In jos
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 04/06/2009

Subsemnata x-culescu color Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu color   Subsemnata x-culescu color EmptyJoi Iun 04, 2009 4:29 am

P.P.S: SHhhh ca ma dai de gol cu textele si nu te cam grabesti?
Roran, micuta mea "Pinky" te-ai cam lamurit? Minunat...atunci lamureste-ma si tu pe mine caci nu stiu daca sa fiu eu cea reala, scitirita si rece sau o amabila ireversibila plina de bun simt..
Sus In jos
Malfoy Roran James

Malfoy Roran James


Numarul mesajelor : 292
Data de inscriere : 04/06/2009

Subsemnata x-culescu color Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu color   Subsemnata x-culescu color EmptyJoi Iun 04, 2009 5:56 pm

Mie personal imi place oricare, desi bunul simt este in mod incontestabil ceva pe care nu il avem amandoua.
Oricum, daca se baga cineva in discutie, tu ti-as recomanda a doua varianta.
Sus In jos
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 04/06/2009

Subsemnata x-culescu color Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu color   Subsemnata x-culescu color EmptyJoi Iun 04, 2009 5:58 pm

Nu il avem? Mh cred ca aici omiti fazele in care mie imi e ursine si sa zic ""buna ziua"Smile) dar intradevar unde ne simtim noi, bunul simt se duce la naiba`npraznic
Sus In jos
Malfoy Roran James

Malfoy Roran James


Numarul mesajelor : 292
Data de inscriere : 04/06/2009

Subsemnata x-culescu color Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu color   Subsemnata x-culescu color EmptyJoi Iun 04, 2009 5:59 pm

Ma refer, tu il ai, eu nu.
Stii ca nu prea le am cu a vorbi frumos cu oamenii.
Sus In jos
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 04/06/2009

Subsemnata x-culescu color Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu color   Subsemnata x-culescu color EmptyJoi Iun 04, 2009 6:00 pm

Mh dar cine are? Ma rog mai putin cand am nevri sau can d am unghii rosii...ma rog itnelegi tu, insa ma intreb cati se vor prinde de faza cu rosu...Smile)
Sus In jos
Malfoy Roran James

Malfoy Roran James


Numarul mesajelor : 292
Data de inscriere : 04/06/2009

Subsemnata x-culescu color Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu color   Subsemnata x-culescu color EmptyJoi Iun 04, 2009 6:08 pm

Ma intreb si eu daca tu faci acum o gluma sau chiar ai uitat de cata ignoranta sunt capabile specimenele umane din perioada contemporana. Pentru Dumnezeu, materia cenusie a celui mai larg procent de humanoizi este in ultimul stadiu de putrefactie.
Sus In jos
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 04/06/2009

Subsemnata x-culescu color Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu color   Subsemnata x-culescu color EmptyJoi Iun 04, 2009 7:21 pm

Mh..sa ma gandesc, gandesc...gandesc...mh...din pacate nu mai agndesc ca nu pot, sunt imuna la ganduri. Well stiu foarte bine acest lucru dar well...incercam sa par "pink girl" XD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Subsemnata x-culescu color Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu color   Subsemnata x-culescu color Empty

Sus In jos
 
Subsemnata x-culescu color
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Medieval World :: Administratie :: Welcome-
Mergi direct la: