Medieval World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Lumea Medievala te asteapta!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Palatul Familei Phoenix

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yukira

Yukira


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 27

Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 4:33 am

Yukira statea pe o bancuta in fata palatului familiei ei si privea cerul albastru. Ii placea sa priveasca cerul, o linistea. Langa ea a venit Ren ce ii pusese mana pe umar, dupa care pleca spre treaba lui.
"O sa fie o zi plictisitoare..." Isi spuse Yukira in gand .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 3:32 pm

Dar in timpul acela Laia veni langa ea.
-Ce faci Yukira?intreba fata zambind.
Sus In jos
Yukira

Yukira


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 27

Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 3:39 pm

-Aaa...Buna, Laia ! Nu te-am mai vazut de mult timp. Ce mai faci? Intreba Yukira ridicandu-se de pe bancuta .
-Si te rog , ia un loc.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 3:55 pm

-Eu sunt destul de bine daca te gandesti,dar tu?Am auzit de la matusa Leona ca esti plistisita!
Sus In jos
Yukira

Yukira


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 27

Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 3:57 pm

-Cand nu sunt eu plictisita? Laughing Viata asta este total plictisitoare , nu ti se pare?
Zicea fata in timp ce privea cerul albastru.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 4:00 pm

-In mare parte ai dreptate,dar cate alte lucruri frumoade nu ne-a oferit viata?isi intreba Laia verisoara.
Sus In jos
Yukira

Yukira


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 27

Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 4:02 pm

-Da, ne-a oferit. Este minunat sa calatoresti alaturi de asa-zisul meu frate, Ren. Totusi nu imi place sa fiu printesa, uneori imi doresc sa fiu o fata normala .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 4:06 pm

-Tu stii ca Ren te iubeste nespus de mult si si-ar da si viata pentru tine,de ce vorbesti asa despre el?isi intreba Laia verisoara.
Sus In jos
Yukira

Yukira


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 27

Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 4:13 pm

-Pai, nu stiu. Prima data m-a enervat foarte mult faptul ca a intrat in familia mea drept ftatele meu desi este iubitul meu. A zis Yukira uitandu-se spre geamul unde era camera lui Ren.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 4:16 pm

-Stii ca el ti-a vrut binele!zise blonda privindu-si verisoara.
-Chiar daca a riscat el tot a vrut sa-ti demonstreze ca te iubeste!
Sus In jos
Yukira

Yukira


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 27

Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 4:18 pm

-Si nu am ce sa fac. Mi se pare incorect ca a ascultat-o pe mama si a intrat in familie, nici macar nu mi-a spus nimic. M-am trezit cu el in camera de langa camera mea...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 4:20 pm

-Nu mai stiu ce sa zic,si mai bine tac pentru ca la cum te stiu eu pe tine ne vom lua la cearta!zise blonda asezandu-se pe banca.
Sus In jos
Yukira

Yukira


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 27

Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyJoi Iun 04, 2009 4:22 pm

-Da, ai dreptate, spune ea incepand sa rada.
Ce nu stiau fetele era faptul ca Ren a ascultat intreaga lor discutie.
Sus In jos
Yonemi Ethna
Admin
Yonemi Ethna


Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Peste tot dar defapt niciunde

Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix EmptyVin Iun 05, 2009 7:40 pm

Imi pare foarte rau ca trebuie sa sterg acest topic, dar Laia a fost exclusa de pe forum din mai multe motive. Imi pare rau.
Sus In jos
https://medieval-world.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Palatul Familei Phoenix Empty
MesajSubiect: Re: Palatul Familei Phoenix   Palatul Familei Phoenix Empty

Sus In jos
 
Palatul Familei Phoenix
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Medieval World :: Cos de gunoi :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: