Medieval World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Lumea Medievala te asteapta!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Se putea si fara mine? :P

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Aoyama Sousuke

Aoyama Sousuke


Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 05/06/2009

Se putea si fara mine? :P Empty
MesajSubiect: Se putea si fara mine? :P   Se putea si fara mine? :P EmptyVin Iun 05, 2009 10:32 pm

Hey, lume noua!
Ma numesc Alex..preferabil Xi si am 12..ma rog..ii implinesc in Noiembrie!
Imi plac mult forumurile anime..mai ales RPG, si cea mai buna prietena a mea e Byga..[de unde credeti ca am aflat de forum?]
Nu's in pas cu moda pentru ca nu imi place, dar daca ma prindeti sa port fusta, mama m-a obligat!! T_T
Cel mai mult imi place sa ma bat cu fratemeo [moartea in persoana] , pentru ca se uita mereu sa vada ce fac eu la PC..dupa aceea, evident, ma spune lui tata.
Lumina si eu..cuvintele astea nu prea merg impreuna..sunt genul de persoana careia ii place intunericul si luna plina, insa mai am nevoie cate odata si de lumina.
Pai, momentan cam atat..imi plac intrebarile deci nu ezitati sa intrebati!

Matta ne!
Sus In jos
J.Anthonio

J.Anthonio


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 05/06/2009

Se putea si fara mine? :P Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara mine? :P   Se putea si fara mine? :P EmptyVin Iun 05, 2009 10:36 pm

Bineinteles ! Se putea sa nu vii si tu? Totusi prezenta ta,de altfel,placuta,ma bucura sa o am pe aici.Asa.Sti tot tacamul.Doar un Welcome scurt poti sa-ti zic.
Sus In jos
Aoyama Sousuke

Aoyama Sousuke


Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 05/06/2009

Se putea si fara mine? :P Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara mine? :P   Se putea si fara mine? :P EmptyVin Iun 05, 2009 10:43 pm

Multumesc foarte mult de intampinarea "calduroasa" Kira, si ma bucura sa te vad si pe aici!! ^_^
Sus In jos
J.Anthonio

J.Anthonio


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 05/06/2009

Se putea si fara mine? :P Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara mine? :P   Se putea si fara mine? :P EmptyVin Iun 05, 2009 10:45 pm

Sa spunem,ca lenea a fost de vina,sti ca-mi este lene,mai tot timpu' ! Si ca sa termin si eu un rand,ca imi este foarte lene in acest moment
1.Respecta regullile
2.No spam
3.Fara certuri ( ha,cum am facut eu azi T_T)
Sus In jos
Malfoy Roran James

Malfoy Roran James


Numarul mesajelor : 292
Data de inscriere : 04/06/2009

Se putea si fara mine? :P Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara mine? :P   Se putea si fara mine? :P EmptyVin Iun 05, 2009 10:55 pm

Welcome.
Nu esti in pas cu moda, ok. Uiti desigur ca este la moda sa urasti fustele.
Ma enerveaza cum toate copilitele spun acum ca nu le place soarele si alte prostii de genul asta. Ma rog, vine si maturizarea la un moment dat.
Respect the rules.
Have fun.
Sus In jos
Aoyama Sousuke

Aoyama Sousuke


Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 05/06/2009

Se putea si fara mine? :P Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara mine? :P   Se putea si fara mine? :P EmptyVin Iun 05, 2009 10:57 pm

Mda, ce nu uit eu? Sincera sa fiu nici nu prea imi pasa ce se intampla in jurul meu, dar in fine.
Mersi mult de intampinare, Meg!
Sus In jos
Joffrey de Peyrac

Joffrey de Peyrac


Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 04/06/2009

Se putea si fara mine? :P Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara mine? :P   Se putea si fara mine? :P EmptyVin Iun 05, 2009 11:18 pm

Bine ai venit pe forum,Alex!Ma bucur ca au inceput sa se adune atatea persoane! =^.^=
Vad ca deja ti s-au adresat toate intrebarile,toate urarile,asa ca nu prea mai am ce sa spun.
Ne vedem in continuare in RPG si distractie placuta aici ! ^.~
Sus In jos
Aoyama Sousuke

Aoyama Sousuke


Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 05/06/2009

Se putea si fara mine? :P Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara mine? :P   Se putea si fara mine? :P EmptySam Iun 06, 2009 12:51 am

Mersi inca odata de intampinare! [Smile)]
So..ne intalnim in RPG Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Se putea si fara mine? :P Empty
MesajSubiect: Re: Se putea si fara mine? :P   Se putea si fara mine? :P Empty

Sus In jos
 
Se putea si fara mine? :P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O excursie fara parinti
» Eu impreuna cu mine,si cu Byga

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Medieval World :: Administratie :: Welcome-
Mergi direct la: