Medieval World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Lumea Medievala te asteapta!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Valurile imi poarta gandurile mai departe

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Arveen Arlyne

Arveen Arlyne


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 06/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 5:06 pm

Statea pe nisipul cald inca , al plajei , privea soarele pe care il inghitea tot mai mult marea , lasandu-i cerului o nuanta movalie.
Sus In jos
J.Anthonio

J.Anthonio


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 05/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 6:47 pm

Pe plaja se afla Kira,imbracat ca de obicei,in costumul alb spre crem,cu manusi.Statea in picioare privind soarele
Sus In jos
Lady Patricia

Lady Patricia


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 06/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 6:51 pm

Printesa Patriia impreuna cu sor i mai mica, Krin se plimbau pe plaja admirand apusul de soare fermecator
Sus In jos
J.Anthonio

J.Anthonio


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 05/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 6:53 pm

Observa o persoana cunoscuta,nu se misca,privirile inca ii erau atintite asupra apusului care capata tente portocalii..
-E minunat..
Sus In jos
Lady Patricia

Lady Patricia


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 06/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 6:54 pm

Printesa ajunse in dreptul contelui
-Fumos apus nu ?My Lord?!
Sus In jos
J.Anthonio

J.Anthonio


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 05/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 6:59 pm

-Desigur,My Ladi !
-"Ah,pacat ca este fetita aici.."
Apoi se aseza in fund,lasand costumul sa se murdareasca de apa si nisip.

OOC:cati ani are fetita?
Sus In jos
Lady Patricia

Lady Patricia


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 06/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 7:01 pm

Occ: are 13 ani Very Happy
Printesa era fermecata de apus..
-Karin mai bine te-ai duce acasa..este tarziu s poate mama te cauta
K.- Bine.. spuse fetita incepand sa paseasca spre castel
Sus In jos
J.Anthonio

J.Anthonio


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 05/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 7:03 pm

-Foarte ..draguta sora ta..
Continua:
-My Ladi,ar fi inregula daca te-as lua in brate? spuse cu politete.
Sus In jos
Lady Patricia

Lady Patricia


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 06/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 7:06 pm

-Da.. este.. si da este inregula.. daca nu te deranjeaza,desigur,, spuse pritesa politicos
Sus In jos
J.Anthonio

J.Anthonio


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 05/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 7:11 pm

O lua in brate,briza marina,facea ca vantul sa bata cu putere,si sa fie foarte frig..Ofta,tinand-o pe printesa in brate.
Sus In jos
Arveen Arlyne

Arveen Arlyne


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 06/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 7:13 pm

Valurile se jucau la picioarele sale , udandu-le apoi retragandu-se si tot asa , isi prinse apoi genunchi cu mainile si continua sa priveasca soarele care aproape ca disparuse.
Sus In jos
Lady Patricia

Lady Patricia


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 06/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 7:14 pm

-My Lord?nu tie frig?e cam rece
Spuse ea uitandu-se inca la apusul soarelui
Sus In jos
J.Anthonio

J.Anthonio


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 05/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 7:16 pm

Isi dete sacoul jos,pentru a nu-i fi frig fetei,si o acoperi cu el....
-Lui MY Lady ii mai este frig?
Sus In jos
Lady Patricia

Lady Patricia


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 06/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptySam Iun 06, 2009 7:26 pm

-nu.. ar nu trebuia.. eu ziceam ca poate tie o sa iti fie frig,my Lord.dar itimultumesc anticipat
Sus In jos
Arveen Arlyne

Arveen Arlyne


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 06/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptyDum Iun 07, 2009 2:14 am

Incepu sa cante un cantec cu vocea ei cristalina , ii placea sa faca asta la apusul soarelui.Isi inchise ochii.
Sus In jos
J.Anthonio

J.Anthonio


Numarul mesajelor : 227
Data de inscriere : 05/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptyLun Iun 08, 2009 2:46 am

-Desigur,My ladi..
Continua auzind vocea minunata a fetei:
-My Lady,auzi cantecul?
Sus In jos
Lady Patricia

Lady Patricia


Numarul mesajelor : 78
Data de inscriere : 06/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptyLun Iun 08, 2009 4:53 am

-Da.. il aud My Lord
-E foarte furmos.. zise ea ascultandu-l cu atentie
Sus In jos
Rapunzel

Rapunzel


Numarul mesajelor : 91
Data de inscriere : 06/06/2009

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptyLun Iun 08, 2009 5:38 am

Rapunzel era prin preajma si auzise cantecul.Atunci s'a dus pe plaja pentru a vedea cine il canta.Credea ca poate e o sirena,stia ca sirenele au voci asa frumoase...
Sus In jos
Eden

Eden


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 27
Localizare : In stafundurile iadului

Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe EmptyMar Iun 09, 2009 1:27 pm

Laia care se afla si ea pe plaja auzii si ea si se apropie de Rapunzel pentru a afla cine canta.
-Buna,Rapunzel!spuse fata.Nu stii cine canta,pentru ca vocea este incredibil de frumoasa!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty
MesajSubiect: Re: Valurile imi poarta gandurile mai departe   Valurile imi poarta gandurile mai departe Empty

Sus In jos
 
Valurile imi poarta gandurile mai departe
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Medieval World :: Imprejurimi :: Marile-
Mergi direct la: