Medieval World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Lumea Medievala te asteapta!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Heyaa! Yukira's here!!! ^^

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Yukira

Yukira


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 27

Heyaa! Yukira's here!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Heyaa! Yukira's here!!! ^^   Heyaa! Yukira's here!!! ^^ EmptyJoi Iun 04, 2009 3:01 am

Heya ! My name's Andreea . Am 13 ani si sunt din Bucuresti . Imi plac foarte mult animeurile si sunt o fana inraita a lor Laughing . Cel mai mult imi plac:
-Rozen Maiden
-Death Note
-Nana
-Hell Girl
etc.

In materie de muzica imi place in special muzica rock, precum si formatiile : Metallica , Iron Maiden , Beatles , Tokio Hotel , Cinema Bizarre , Shinee (canta pop) . Dintre cantarete imi place numai Pink . Defapt eu ascult mi mult formatii decat cantareti, imi plac mai moolt .

Imi plac culorile : alb , negru , rosu si mov . Smile

Cam atat am avut de spus . Daca aveti intrebari , sunt bucuroasa sa raspund Smile

See ya! Smile
Sus In jos
Yonemi Ethna
Admin
Yonemi Ethna


Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Peste tot dar defapt niciunde

Heyaa! Yukira's here!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heyaa! Yukira's here!!! ^^   Heyaa! Yukira's here!!! ^^ EmptyJoi Iun 04, 2009 3:04 am

Ma bucur ca te`ai inscris pe forum, Andreea^^ Well...sa respecti regulile si sa iti pui un avatar cu personajul tau. Intrebari nu am ca ne cunoastem destul de bine, nu`i asa?

Have fun!
Sus In jos
https://medieval-world.forumgratuit.ro
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 04/06/2009

Heyaa! Yukira's here!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heyaa! Yukira's here!!! ^^   Heyaa! Yukira's here!!! ^^ EmptyJoi Iun 04, 2009 4:35 am

Hello lume noua. CE sa-ti spun? Trec peste polilologhi aobisnuita, nu iti ovi spune sa te distrezi caci nu ai nevoie de acordul meu in schimb te voi intreba ceva :
Ai auzit de trupa "Kamelot"? Si daca de ce melodie iti place mai mult si de ce?
Sus In jos
Yukira

Yukira


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 27

Heyaa! Yukira's here!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heyaa! Yukira's here!!! ^^   Heyaa! Yukira's here!!! ^^ EmptyJoi Iun 04, 2009 4:42 am

Yonemi Ethna - Ne cunoastem destul de bine Wink

Onde Calyope Elizabeth - Am auzit de Kameleot in timp ce vorbeau doua colege la scoala, ieri parca. Am vrut sa intru pe Youtube sa ascult melodiile lor , dar tot timpu uit...uff...memoria asta >_< . Iti promit ca voi asculta si iti voi spune Wink
Sus In jos
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 04/06/2009

Heyaa! Yukira's here!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heyaa! Yukira's here!!! ^^   Heyaa! Yukira's here!!! ^^ EmptyJoi Iun 04, 2009 4:47 am

La ce scoala esti? O.O Stam ina celasi oras si daca sunt persoane carora le place trupa sunt mai mult decat bucuroasa O.o' Aaah da ca un fapt divers daca iti amintesti mai exact ce "pareri" aveau despre ea?
Sus In jos
Yukira

Yukira


Numarul mesajelor : 59
Data de inscriere : 04/06/2009
Varsta : 27

Heyaa! Yukira's here!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heyaa! Yukira's here!!! ^^   Heyaa! Yukira's here!!! ^^ EmptyJoi Iun 04, 2009 4:53 am

Sunt la scoala 56 "Jose Marti" . Este scoala ce se afla in spatele PROtv-ului . Nu mai stiu ce parere aveau despre aceasta formatie pt ca discutia a fost cam asa:

"-Am auzit ca lui Cezar ii place formatia Kameleot! (ei ii place de el)
-Da? Trebuie sa le ascultam melodiile ! "

Atat au vorbit despre formatie . Mai mult nu am auzit caci intra profa in clasa ><
Sus In jos
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 04/06/2009

Heyaa! Yukira's here!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heyaa! Yukira's here!!! ^^   Heyaa! Yukira's here!!! ^^ EmptyJoi Iun 04, 2009 5:01 am

AAaa tanx:)) pf crede-ma, imediat ce vor asculta o sa ramana socate dintr-un motiv: sunt o trupa excelenta cu melodi incredibil de bune+ un solist teribil de genial in domeniul muzici: zece instrumente diferite+ trei ani de opra+ scrie versurile singuri si-si compune muzica singura si arata si bine.. xD:)) pff a derivat mult discutia, daca vrei iti trimit prin pm lin-ul de la una din melodiile lor
Sus In jos
Malfoy Roran James

Malfoy Roran James


Numarul mesajelor : 292
Data de inscriere : 04/06/2009

Heyaa! Yukira's here!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heyaa! Yukira's here!!! ^^   Heyaa! Yukira's here!!! ^^ EmptyJoi Iun 04, 2009 6:37 pm

Valeu... asculti Tokio Hotel? Cum iti rezista materia cenusie?
Revenind, ai venit cu cateva ore mai tarziu decat mine, deci welcome.
Evident, respect the rules.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Heyaa! Yukira's here!!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heyaa! Yukira's here!!! ^^   Heyaa! Yukira's here!!! ^^ Empty

Sus In jos
 
Heyaa! Yukira's here!!! ^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Medieval World :: Administratie :: Welcome-
Mergi direct la: