Medieval World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Lumea Medievala te asteapta!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hey there!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Listte Vauz

Listte Vauz


Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/06/2009

Hey there! Empty
MesajSubiect: Hey there!   Hey there! EmptyJoi Iun 04, 2009 3:32 am

Ei bine, datorita lui Ethna m-am inscris pe forum si pentru ca imi place la nebunie.

Deci, sa ma prezint putin. Am un nume, dar prefer sa nu-l zic, am aproape 13 ani (peste cateva luni fac, mai exact in Octombrie). Well, locuiesc intr-un mic orasel din aceasta tara, acest oras numindu-se Craiova.

Sunt mare fana a animeurilor, preferatele mele fiind: Kaleido Star, Bleach, FMA, Air Gear, Nana, Paradise Kiss, FMP, Naruto, Gravitation, FMA, Wolf's rain, Fruits Basket si asa mai departe.
Da, sunt o maniaca a animeurilor, insa cu manga nu prea ma omor, citesc din cand in cand.

Ascult in general rock, formatile mele favorite fiind: 30 Seconds To Mars, Last Prophets, Falling Up, Skillet, Thousand Foot Krutch, Three Days Grace, The Red Jumpsuit Apparatus, Green Day and so on. In afara de rock mai ascult hip hop, muzica usoara, rapp(uneori..) si cam orice gen de muzica, dar NU manele!

Ce as mai putea zice despre mine? Well, sunt o fire veselă şi prietenoasă, calmă uneori şi alteori sunt tare aeriană si zăpacită. Sunt in zodia scorpion si cred ca de aceea sunt cam certareata, insa stati calmi, nu o sa aveti probleme cu mine xD.

Cam atata despre mine, daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti^^ , imi place sa raspund.

Bye~bye!
Sus In jos
Onde Calyope Elizabeth

Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 04/06/2009

Hey there! Empty
MesajSubiect: Re: Hey there!   Hey there! EmptyJoi Iun 04, 2009 4:51 pm

Placuta descriere insa imi amintesti de o prietena, ai o descriere atat de vesela...
Well am vazu ca avem o trupa comuna "Three Days Grace" de cele mai multe ori ascult si eu rock si daca suntem la acest capitol ai auzit de trupa "Kamelot"? Si alte intre abri ce gen de carti citesti, autor preferat etc etc.
Well altceva, respecta regulile...
Sus In jos
Listte Vauz

Listte Vauz


Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/06/2009

Hey there! Empty
MesajSubiect: Re: Hey there!   Hey there! EmptyJoi Iun 04, 2009 4:56 pm

Multumesc de intampinarea calduroasa, Calyope!
Ei bine, am auzit de Kamelot chiar de la tine. Eu sunt 'morti' , trebuie sa am sti.
Cat despre carti, eu personal prefer romanele politiste, preferatul meu fiind "Regina Furtunii" De Herman London, imi plac si cele de dragostea si ador cartile din seria "Twilight", sunt foarte reusite. "Invitatie la vals" mi-a mai placut si mai sunt o groaza de carti. Citesc cam orice imi pica in mana, in afara de cele scrise de romani xD.
Sus In jos
Malfoy Roran James

Malfoy Roran James


Numarul mesajelor : 292
Data de inscriere : 04/06/2009

Hey there! Empty
MesajSubiect: Re: Hey there!   Hey there! EmptyJoi Iun 04, 2009 6:43 pm

welcome.
Citat :
muzica usoara
probabil ai uitat sa iti amintesti ca rock-ul, pop-ul, hip-hop-ul, etc. sunt toate muzica usoara.

Citat :
Sunt in zodia scorpion si cred ca de aceea sunt cam certareata, insa stati calmi, nu o sa aveti probleme cu mine xD.
Stiam, dar in ce zi?

Whatever, respect the rules. Cu grija.

P.S. desi zici ca citesti tot ce iti pica in mana, ma indioesc profund ca citesti filozofie sau analize oculte. Totusi, e bine ca citesti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hey there! Empty
MesajSubiect: Re: Hey there!   Hey there! Empty

Sus In jos
 
Hey there!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Medieval World :: Administratie :: Welcome-
Mergi direct la: